Restauracja

  • pl
  • en
  • de
NIEZAPOMNIANY SMAK

Restauracja

Na terenie naszego obiektu znajduje się restauracja, z bogatą kartą przekąsek, zup i dań głównych. Dania przygotowane w naszej kuchni, zadowolą podniebienie nawet najbardziej wymagającego klienta. W karcie dań każdy znajdzie coś dla siebie, począwszy od " Tatara z łososia" , " Gulaszu z ryb morskich w chlebku" po " Filet z kurczaka faszerowany fetą i pomidorami suszonymi" czy " Naleśniki zapiekane ze szpinakiem i twarogiem".


Karta restauracyjna jest także bogata w szeroki wachlarz win z różnych zakątków świata, słynących z produkcji wyśmienitych trunków np. Nos Racines Merlot czy Ventisquero Chardonnay.

SERDECZNIE

Zapraszamy

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI:
Codziennie od 07:30 do 21:00
Śniadania w formie bufetu od 07:30 do 10:30
Obiady (szef kuchni poleca) od 12:00 do 14:00
Obiadokolacje w formie bufetu od 16:30 do 19:00
Zapraszamy na dania a la Carte od 13:00 do 20:30

ORZEŹWIAJĄCE DRINKI

Cocktail Bar

Serdecznie zapraszamy do naszego Cocktail Baru czekać tu będzie na Państwa profesjonalna obsługa, która zaserwuje Państwu różnorodne drinki przygotowane na bazie wspaniałych likierów, wódek oraz soków.

Mocnym punktem Cocktail Baru jest podawana kawa najlepszego gatunku 100% Arabica. Na bazie której przygotowujemy kawy od espresso skończywszy na wielu formach cafe late z likierem. Posiadamy również bogatą ofertę herbat liściastych z serii Dilmah EXCEPTIONAL.
Herbaty relaksujące, orzeźwiające, uspokajające, pełne życia i radości. Zniewalają wdziękiem i elegancją.
Cocktail Bar czynny codziennie od godziny 11:00 do 22:00


ORZEŹWIAJĄCE DRINKI

Taras hotelowy

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego tarasu zewnętrznego przy Cocktail Barze.
Czekać tu będzie na Państwa profesjonalna obsługa, która zaserwuje Państwu różnorodne drinki przygotowane na bazie wspaniałych likierów, wódek oraz soków.
Taras hotelowy czynnny w od wiosny do jesieni, codziennie od godziny 11:00 do 21:00